داستانهای واقعی از "راز"
 
قالب وبلاگ

شیوه ی نامه نوشتن به فرشتگان

1. درخواست تان را مشخص کنید.

2. در خواست تان را روی تکه ای کاغذ بنویسید. فرشته ای که نامه را به او می نویسید مشخص کنید، مثلاً:

« به فرشته ی نگهبانِ .......... » یا «به کارگزار موفقیت» یا « به فرشته ی برتر ِ ........ » جایی در نامه تان، این عبارت را قید کنید «در جهت خیر و صلاح همگان». نامه تان را با حالتی از سپاسگزاری به پایان ببرید. جملهء «خدایا سپاسگزارم» همیشه خوب است.

3. اگر شخص یا اشخاصی هستند که ممکن است در فرایند تکمیل و به سرانجام رسیدن درخواست شما مزاحمت ایجاد کنند، به فرشته ء نگهبانشان نامه بنویسید و قید کنید که هر چیزی که ممکن است توسط آن افراد در کار شما مزاحمت ایجاد کند و سدی به وجود بیاورد از بین برود.

4. نامه را تا کرده و مهر و مومش کنید. مکانی را برای پست کردنش در نظر بگیرید و وانمود کنید که پستش کرده اید.

5. منتظر جواب باشید، که ممکن است از طریق شهود، موقعیتها، یا احساسات خود را نشان دهند، مثلاً آرامش ذهنی و راحتی خیال از اینکه همه چیز خوب پیش می رود.


نمونه ای از نامه نوشتن به فرشته (درخواست قدرت)

گابریل (جبرئیل) عزیز،

از تو تقاضا می کنم مرا یاری دهی تا قدرتم برای به انجام رساندن رسالت زندگی ام افزایش یابد. لطفاً انرژی قدرتمند خودت را برای کمک به من بفرست تا با شهامت و عشق به خویشتن و نیز عشق به دیگران زندگی کنم. با راهنمایی تو قادر خواهم بود هدف زندگی ام را به انجام برسانم و نیز یاری گر دیگران در مسیر زندگیشان باشم. آمین

اسامی فرشتگان و ماموریت آنها


برچسب‌ها: فرشتگان
[ سه شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 15:39 ] [ شمیم ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

داسـتانـهاي اين وبلاگ از سـايت رســمــي " راز " www.thesecret.tv ترجمه مي شوند.

لطفاً اگر شما هم تجربه اي در استفاده از راز داريد در قسمت نظرات بنويسيد تا با اسم خود شما در وبلاگ قرار داده بشه و الهام بخش بقيه دوستان باشه.

براي همه آرزوي توانگري ، عشق ، شادي و سلامتي دارم.
امکانات وب